6. 11. 2022

Listopadové ráno.

 Tentokrát přidávám opět pár fotografií z východu slunce, protože kvůli ukončení  fotografické výzvy nechci zatím přidávat článek na hlavní blog.

Tak tedy už listopadové ráno v přírodě.

Nejmilejší

Milých fotografií mám z letošního roku víc, ale tou nejmilejší je pohled z věže na moje milované rodné město Telč.
Jiřinko, děkuji za super nápad.

Ukončená FOTO-VÝZVA

 Děkuji všem, kdo se zúčastnili mé fotografické výzvy - BARVY PODZIMU. 

Všechny fotografie, pořízené na vašich procházkách podzimní přírodou jsou opravdu moc krásné. Vybrat tu nejkrásnější bych snad ani nedokázala, ale moje výzva byla hlavně o tom zvednout se a jít na procházku do přírody, pro ty  kdo nemohli  ze zdravotních nebo časových důvodů do přírody, tak se alespoň podívat z oken bytu, něco hezkého naaranžovat doma, podělit se o poslední letošní květy z vašich zahrádek a kochat krásou letošního slunečného podzimu, který už zřejmě přejde ve dny sychravé a pochmurné, což je ta méně příjemná stránka podzimu.

Všem zúčastněným moc děkuji za zajímavé příspěvky i dodržení toho, že jste nepoužívali fotografie z minulých let, ale pořídili fotografie letošní a dodrželi pravidla výzvy. 

Abyste se mohli ještě pokochat všemi příspěvky přidávám odkaz na jejich soupis, který mám zde: https://duchjara1.blogspot.com/2022/10/podzimni-foto-vyzva-odkazy.html

Tímto svoji výzvu uzavírám a všem vám moc děkuji. Jára