20. 6. 2024

Milá setkání...

 17. června 2024 a 19. června 2024.

 To byly pro mě dva velice příjemné dny, kdy došlo na milá setkání s přítelkyněmi z blogu. S Jiřinkou už jsme se sešly po několikáté a s Evičkou jsme se viděly poprvé, protože se s manželem rozhodli strávit wellness dovolenou v Rumburku.  Obě setkání byla moc příjemná a doufám, že nebyla poslední. V pondělí nám s Jiřinkou počasí vyšlo a tak jsme se trochu toulaly městem.

Jiřinka  na Dobrovského náměstí.

Mrzí mě, že s Jiřinkou nemáme společnou fotografii, ale to se ještě může změnit.Na další setkání došlo ve středu 19. června, kdy jsme se poprvé sešky s Evičkou.
z blogu "duchodkaevka".
Byla veliká škoda, že nám pršelo a tak jsme odpoledne strávily u kávičky cukrárně. I tak jsme si moc hezky popovídaly. Dopoledne navštívili Loretu u nás, navštívili sousední Šluknov, kde je zámek. 
Doufám, že si s manželem i zbytek pobytu v našem městě hezky užili a protože se Evička zmínila, že pojedou do České Kamenice, doporučila  jsem jim prohlídku kaple Narození Panny Marie o nově obnovený orloj na jednom ze starších domů
 u náměstí Míru.. 
S Evičkou u kávy. Fotila jsem jen mobilem.
Evička je moc příjemná a jsem ráda, že jsme se setkaly. 

Škoda, že pršelo, jen se lilo...16 komentářů:

 1. Jste obě KOČKY, holčiny. Pršelo a tak jste měly více času na posezení a povídání.
  Ať se daří.
  Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřinko, je super, že nás blogy takto spojují. Setkání je vždy prohloubením přátelství a to je perfektní. Jsme taková super "holčičí" parta a setkávání přátelství ještě posílí. Ani nevíš, jak jsem ráda, že i my dvě se můžeme setkávat. Vždy se na to těším.

   Vymazat
 2. Hezké setkání a moc vám to sluší..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jindřiško děkuji. Takové setkávání je fakt super.

   Vymazat
 3. Jaro, to je hezké se takhle potkat s někým, koho člověk znal do té doby jen virtuálně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáňo to je fakt super. Tím se hodně sbližujeme a zkamarádíme. Přece jen osobní setkání to blogové pak povýší. Přeji ti krásné léto.

   Vymazat
 4. Taková setkání jsou vždy příjemná,popovídat si s někým se kterým si máme co říct.Také mám taková setkání ráda,další hezké dny přeji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi moc děkuji. Je hezké poznávat lidičky, se kterými si roky jen píšeš a čteš jejich blogy. Najednou jsme si mnohem blíž. Přeji Ti krásné léto.n

   Vymazat
 5. Taková setkání nemají chybu. Na blog Jiřinky a důchodkaevka chodím, takže obě jakoby tak trošičku dle jejich příspěvků znám. :-)
  Hezký letní den, Járo !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Setkávání je vždy příjemnou záležitostí a jistě to nebylo naposledy. Měj se moc hezky.

   Vymazat
 6. Byl to dobrý nápad a všem vám to sluší. 👍

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme. Už jsme holky, které něco pamatují...

   Vymazat
 7. Jaruško,věřím, že jste si setkání užili. Moc vám to sluší,pokud jsem dobře pochopila ty jsi na fotografii na levé straně 🍀

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, ano. Setkání se vydařilo. Děkuji s přeji super dny.

   Vymazat
 8. Krásné setkání. Určitě bylo o čem povídat.

  OdpovědětVymazat
 9. To je pěkné, takhle se sejít. Já mám také jednu blogovou kamarádku se kterou se scházíme hodně let. Máme to k sobě blízko a dobře si rozumíme. Jaruško měj se pěkně.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře i návštěvu blogu.